четвер, 23 листопада, 2017, 16:08 Політика
Через події в Луганську преса РФ «підвисла», – Орешкін

Російські ЗМІ уникають коментування подій на окупованій Луганщині. Скоріш за все, журналісти не знають, як інтерпретувати події і ще не отримали конкретних вказівок від влади.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 10:00-12:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів російський політолог Дмитро Орешкін.

«Російська преса пише дуже мало про «ЛНР». Журналісти самі не розуміють, що коїться, тому коментують події так, наче вони відбуваються на іншому материку», – розповідає гість програми.

Політолог припускає, що низька активність російських медіа на тему України спричинена відсутністю вказівок влади.

«Те, що зараз відбувається в Луганську, цілковито суперечить пропагандистським штампам, які нам постійно нав’язують. Очевидно, преса настільки звикла до вказівок влади, що за їх відсутності старається мовчати. Дуже цікавий збіг: у Луганську незрозумілий стан і в нашій пресі ситуація «підвисла». Мені здається, що прийшов наказ призупинити інформаційний потік», – коментує Орешкін.

Політолог каже: російські ЗМІ пишуть, що в ОРЛО була спроба організувати переворот. Мовляв, її ініціаторами стали українські спецслужби.

«З точки зори переконливості інтерпретація подій в Луганську виглядає дуже слабо. Проте більше нічого російські медіа не вигадали. А сказати те, що завезена зброя, техніка і люди у камуфляжах – це наслідок суперечки між двома «князьками» – язик не повертається», – додає Дмитро Орешкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 04:09:28