четвер, 23 листопада, 2017, 22:20 Політика
Боротьба за мізки та серця людей складніша, ніж повернення території, – Георгій Тука
Фото: Цензор
Фото: Цензор

Ніколи не погоджувався і не погоджуся з тим, що всіх людей, які за життєвими обставинами опинилися на неконтрольованих територіях, можна вважати сепаратистами.

Таку думку висловив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Я мушу констатувати, що деякі наші політики та співгромадяни своїми недолугими діями та висловлюваннями відверто шкодять спільній справі у боротьбі за повернення свідомості людей до України. Натомість боротьба за мізки та серця громадян є набагато тривалішою та складнішою, ніж фізичне відвоювання територій чи об’єктів», – певен територій Георгій Тука.

Заступник міністра наголосив, що ніколи не погоджувався і не погодиться з тим, що всіх людей, які за життєвими обставинами опинилися на неконтрольованих територіях, можна вважати сепаратистами.

«Коли лунають тези, що, мовляв, там всі сепаратисти – а я знаю, що це не так – то це не збільшує прихильників України на неконтрольованих територіях. Натомість там є величезна кількість людей, які люблять Україну. Звісно, також велика кількість людей за своїм світоглядом є «совковими», які мріють не про Народну республіку, не про Росію, а про ковбасу по 2 рубля 20 копійок та цигарки по 14 копійок, не розуміючи, що цього вже ніколи не буде», – зазначив урядовець.

Також він розповів, що повертати свідомість людей до України намагаються і через дітей, яким пропонують навчання в українських вишах.

У цьому році, пропри всю збоченість навчального процесу на неконтрольованих територіях, 2650 дітей приїхали і поступили до українських університетів. Тому ми будемо боротися за кожну дитину, фактично вихоплюючи її з того інформаційного простору, де вона зростала», – запевнив Тука.

Заступник міністра додав, що зараз спільно з Міністерством молоді і спорту розробляються програми щодо залучення дітей-спортсменів, які проживають на неконтрольованих територіях, до участі у спортивних змаганнях на території великої України.

«Ми не дозволимо нікому розривати ті тонкі зв’язки, які ще залишилися між Україною і тимчасово неконтрольованими територіями. Адже по обидва боки розмежування проживає український народ!», – наголосив Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 03:33 :45