четвер, 23 листопада, 2017, 22:50 Політика
Богословська закликала звільнити директора Інституту національної пам’яті

Володимир В’ятрович має бути звільнений із посади директора Інституту національної пам’яті через його радикальну позицію.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявила політична діячка, народний депутат України попередніх скликань Інна Богословська.

Гостя програми заявила, що, на її думку, Інститут національної пам’яті не може очолювати людина, «яка займає радикальну позицію».

«Яка займалася професійно, з вірою в це, вивченням історії українського визвольного руху, я маю на увазі В’ятровича. Людина, яка має своє бачення історії, і людина, яка увесь свій час на цій посаді займається тільки одним – доказати правильність своєї кандидатської дисертації і свого бачення історії. Це не може так бути», – заявила Інна Богословська.

Гостя програми вважає, що Володимир В’ятрович має бути звільнений із посади директора Інституту національної пам’яті.

«Має бути призначена людина, яка вміє бути і дипломатичною, і, в той же час, відстоювати інтереси України, бо ми увесь час дотримуємось цієї політики «ти сам дурень». Обмінюватися ударами – це неможливо так робити», – вважає Богословська.

З її слів, у Європі знайшли вихід із подібних ситуацій – намалювали майбутнє і заради нього вибачили минуле. Як приклад, Інна Богословська нагадала про примирення Польщі та Німеччини.

«(Україні. – Ред) не треба йти на поступки. Треба намалювати картину майбутнього і за рахунок картини майбутнього зняти напругу минулого. Немає іншого виходу. Ми ніколи не знайдемо однакового розуміння історії, тому що одні були імперією, ми були територією імперії. Там була боротьба України за визволення. Вони вважають це своєю історією, своєю поразкою, втрату, як і Росія, до речі… а ми вважаємо, що це перемога українства», – зазначила гостя програми.

Читайте також, Богословська: На території України є чотири анклави

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:30 :16