середа, 22 листопада, 2017, 11:42 Політика
Ветерани АТО мають очолювати владу, – Білецький

Нинішня влада має нульові рейтинги довіри. Її слід замінити на високоморальних людей, таких, як ветерани АТО.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив лідер Соціал-національної асамблеї та політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький.

«У суспільства є перебільшене очікування від ветеранів АТО, а у влади загострений страх перед людьми, які бачили війну на власні очі. Парламентарі, міністри думають, що у цивільному житті бійці можуть вчинити переворот чи силові дії. Проте до сьогоднішнього дня таких сценаріїв не відбулося», – коментує гість програми.

З іншого боку, політична система є на дні – її провладна і опозиційна частини. Актуальні лідери і політичні партії втрачають довіру, мають нульові рейтинги і повинні піти, зазначає Білецький.

«Питання, хто замінить нинішніх політиків? Де взяти кадровий резерв, який може оперувати такою категорією, як справедливість соціальна і національна. На мій погляд – це люди, які пройшли війну. Вони отримали величезний екзистенціальний досвід. На полі бою доля змушує тебе перестати бути егоїстом, а перетворитися на альтруїста. В зоні АТО відбувається трансформація і люди, які там борються, готові віддати життя за країну», – пояснює політичної партії «Національний корпус».

Лідер Соціал-національної асамблеї наголошує на тому що нам потрібний моральний кадровий резерв. В Україні він один – із колишніх бійців АТО.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:54:30