середа, 22 листопада, 2017, 22:30 Політика
Україна обговорила з Інтерполом співробітництво у боротьбі з кібер- і наркозлочинами

Україна обговорила з Інтерполом співробітництво у боротьбі з кібер- і наркозлочинами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС) за результатами зустрічі глави МВС Арсена Авакова з генсеком Інтерполу Юргеном Штоком.

Зустріч глави МВС з генсеком Інтерполу (mvs.gov.ua)

«Обмін оперативною інформацією в рамках кримінальних проваджень, участь у спільних заходах з розслідування з широкого кола злочинів, а також аналіз оперативної інформації – дуже важливий вектор взаємодії між Національною поліцією України і Міжнародною організацією кримінальної поліції – Інтерпол у боротьбі з загальнокримінальною злочинністю», – заявив Аваков.

За його словами, з генсеком Інтерполу були визначені основні вектори взаємодії, зокрема у сфері кібер – та наркозлочинності, доступу України до телекомунікаційної системи I / 24-7 за технологією FIND та недопущення зловживань Росією інструментами Інтерполу.

Наголошується, що телекомунікаційна система Інтерполу І-24/7 являє собою захищену від стороннього доступу мережу з обмеженим колом користувачів, що за своєю глобальністю не має аналогів у світі і є ефективним інструментом міжнародного співробітництва правоохоронних органів.

Так, завдяки впровадженню цієї системи всі підрозділи Національної поліції будуть мати доступ до баз даних Інтерполу. Аваков підкреслив, що в 2018 році в Міжнародну організацію кримінальної поліції МВС України направить ще двох поліцейських. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:40:25