середа, 22 листопада, 2017, 19:08 Економіка
У Маріуполі для морських піхотинців зведуть військове містечко

У Маріуполі Донецької області побудують військове містечко для морських піхотинців; вартість цього проекту становитиме понад 70 млн грн.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Що стосується підтримки нинішніх захисників, то вже ухвалене рішення, що у Маріуполі буде побудоване військове містечко для морських піхотинців. Проект вартістю понад 70 млн грн профінансує область, місто та Міноборони (місто та область виділять по 18,5 млн грн, решту коштів надасть міністерство)», – написав очільник області.

Він додав, що про це йшла розмова сьогодні на спільному брифінгу за участі військового комісара Донецького військового комісаріату Олександра Сергєєва та помічника начальника ГУНП в Донецькій області Олега Ягольника.

«Ставлю завдання мерам усіх міст Донеччини, де перебувають українські військові частини, щоб сприяли створенню комфортних побутових умов для військовослужбовців. Крім того, дав завдання мерам міст та керівництву обласного Держгеокадастру сприяти задоволенню усіх заявок військових стосовно виділення землі», – заявив Жебрівський та підкреслив, що люди, які захищають нашу державу, мають бути впевнені, що і держава їх захистить.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:52:05