середа, 22 листопада, 2017, 19:58 Політика
Рівень стосунків з країною-агресором має бути мінімальним, – нардеп

З країною-агресором ми маємо підтримувати мінімально важливі стосунки. І мова тут йде виключно про консульську підтримку наших громадян, які з різних причин знаходяться на території РФ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (позафракційний) Владислав Голуб.

За інформацією «Центру Разумкова», 45,9% населення України вважають, що після завершення війни з Росією Україні слід підтримувати із нею стосунки на мінімально необхідному рівні.

«На мою думку, суспільство вважає, що з країною-агресором ми маємо підтримувати мінімально важливі стосунки. І мова тут йде виключно про консульську підтримку наших громадян, які через різні причини знаходяться на території Російської Федерації, це перший аспект.  А другий аспект – що ми таки повинні робити все можливе для того, аби надавати правову та консульську допомогу тим політв’язням, які сьогодні знаходяться на території Росії», – вважає нардеп.

Присутній у студії нардеп Олександр Бригинець зауважив, що перш ніж говорити про відновлення стосунків з країною-агресором після війни, слід подивитися, якою тоді буде сама Росія.

«Якщо це буде вільна, демократична держава, або, можливо, кілька держав, бо ми знаємо що національні меншини хочуть отримати свої держави та й Росія сама розхитує ситуацію у світі так, щоб кожна меншина мала свою державу і для Росії це теж показник, то тоді можна відновлювати стосунки повністю.

Але, якщо там залишиться Путін, чи хтось схожий на нього, і це буде така ж сама недемократична, диктаторська країна як зараз, то тоді праві ті люди, які казали, що стосунки мають бути на мінімальному рівні», – зазначив нардеп.

А от щодо нинішніх стосунків України та Росії, то, на переконання нардепа Владислава Голуба, немає іншого формату, як мінімальний рівень стосунків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 00:48:17