середа, 22 листопада, 2017, 17:19 Події
Полторак: ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій на Луганщині
Українські військові на Донбасі. Фото: radiosvoboda.org
Українські військові на Донбасі. Фото: radiosvoboda.org

Збройні сили України готові до будь-якого розвитку ситуації на Луганському напрямку у зоні проведення АТО.

Про це заявив журналістам міністр оборони України Степан Полторак, – повідомляє Укрінформ.

«Ми розглянули ситуацію, яка склалася в Луганську. Також ми доповіли про стан справ у Збройних силах України, про готовність армії до будь-якого розвитку ситуації», – заявив Полторак, коментуючи засідання Воєнного кабінету РНБО.

Міністр оборони наголосив, що ЗСУ будуть адекватно реагувати у випадку загострення обстановки на Луганському напрямку.

В окремих районах Луганської області (ОРЛО) відбулося загострення ситуації, пов’язане з боротьбою за владу між кримінальними угрупованнями «глави ЛНР» Ігоря Плотницького і «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета. Водночас, на думку експертів, цей конфлікт є наслідком протистояння різних груп впливу у Росії, яка контролює т.з. «Л/ДНР» – між групою впливу ФСБ РФ, яка курирує Корнета, і групою впливу помічника президента РФ Владислава Суркова, яка стоїть за Плотницьким.

За даними «Інформаційного спротиву», до Луганська було введено підрозділ російської ПВК «для стримування протистояння між Плотницьким і Корнетом». Також у вівторок з території РФ до Должанська (колишній Свердловськ) увійшла колона з кількох десятків «Уралів» з особовим складом ЗС РФ, 20 БТР. Пізніше невеликими групами техніка і особовий склад перекидалися у бік Луганська.

На даний момент, за даними «ІС», центр Луганська оточений російськими військами і представниками ПВК, що мають наказ контролювати ситуацію і не допустити її загострення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:18:18