середа, 22 листопада, 2017, 21:45 Політика
Пашинський: Володимир Гройсман не переходить в «Народний фронт»

Пан Гройсман абсолютно по-європейськи приїхав на з’їзд свого політичного партнера. І пані Меркель працює не тільки зі своєю політичною партією. Тому це цілком європейська норма, коли пан Гройсман приїхав та подякував нам за підтримку.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова Комітету з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський.

Ведуча програми зазначила, що Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман був присутній на з’їзд політичної партії «Народний фронт» у Києві, де виступив з вітальним словом. Відтак, пані Влащенко запитала у гостя програми, чи Гройсман після цього є політичною фігурою від «Народного фронту».

«Пан Гройсман не перейшов в опозицію до Президента, пан Гройсман був першим номером у списку БПП. Інформую, що коаліція зараз створена двома політичними силами: 81 народний депутат від «Народного Фронту» і 144 від БПП. Так от, пан Гройсман абсолютно по-європейськи приїхав на з’їзд свого політичного партнера. І пані Меркель працює не тільки зі своєю політичною партією. Тому це цілком європейська норма, коли пан Гройсман приїхав та подякував нам за підтримку. А це правда – ми його підтримуємо», – заявив Сергій Пашинський.

Більш того, як зазначив нардеп, що йому, як голові Комітету з питань оборони та безпеки, дуже комфортно працювати з Володимиром Гройсманом.

«Підкреслюю, бо реакція миттєва, всі необхідні постанови приймаються, всі необхідні зміни до бюджету приймаються і знаєте, таке дорого варте. І до речі, у нас немає зараз того дуалізму про який ви натякаєте, у нас Прем’єр не воює з Президентом», – додав нардеп.

Однак, як зауважила ведуча програми, що часто у ЗМІ шириться інформація про латентний конфлікт між Прем’єр міністром України Володимиром Гройсманом та Президентом України Порошенком. На що Пашинський відповів:

«Латентний конфлікт у мене існує навіть з моєю дружиною. Але є цілі, є завдання, які ми декларуємо і які ми виконуємо. Якщо говорити про конфлікт, то був газовий конфлікт між Тимошенко та Лазаренко, оце справжній конфлікт. Тепер наведіть мені хоч один, хоч один такий конфлікт між Гройсманом та Порошенком»,– акцентував Сергій Пашинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:33 :50