середа, 22 листопада, 2017, 20:55 Політика
Пашинський про «чорну роту» «Беркуту»: Ми не можемо покарати цих негідників

Майдан – найважливіша подія новітньої історії українського народу, тому що саме Майдан нарешті запустив процес відгородження нашої держави від Російської імперії.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова Комітету з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський.

Гість програми розповів, що, коли розпочався Майдан, він вирішив, що не перебуватиме на сцені, адже протестна акція для нього – не піар.

«Майдан – і я в цьому переконаний – одна з найважливіших подій світової історії нашого століття і це, я переконаний, найважливіша подія новітньої історії українського народу. Тому що Майдан нарешті запустив процес нашого відгородження від Російської імперії», – наголосив політик.

Сергій Пашинський нагадав про десять основних вимог Майдану, які прийняли на вічі за участю понад мільйона осіб. Так, одна з основних вимог – щодо євроінтеграції – виконана, щодо зміни влади та дострокових президентських виборів – виконана.

«Зміна складу ЦВК – не виконано. ЦВК до цих пір стара, наша фракція подала, я сподіваюся, що до нового року виконаємо», наголосив гість програми.

Ще однією вимогою, нагадав Сергій Пашинський, було покарання винних у побитті студентів.

«Пророблена колосальна робота, але я дивлюся вам в очі… і говорю: ми не можемо покарати цих негідників. Тому що, наприклад… у ніч із 22-го на 23 (лютого 2014-го. – Ред.) «чорна рота» «Беркуту» майже у повному складі чи то через Білорусь, до якої 180 кілометрів від Києва, чи то через Чернігівську область, пішла у Росію», – заявив Сергій Пашинський та додав, що було висунуто майже півсотні підозр, але арештувати змогли лише п’ятьох «беркутівців».

Що ж до інших вимог, як продовжив гість програми, таких, як свобода політв’язням – виконана.

«Свобода слова і боротьба із цензурою – перевиконано. У нас зараз не свобода слова і боротьба з цензурою, а свобода брехні, на жаль, є», – вважає Сергій Пашинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:56:04