середа, 22 листопада, 2017, 18:36 Політика
Олег Барна: Антикорупційні органи стали елементами політичної гри

Боротьба усіх антикорупційних органів перейшла у боротьбу власних амбіцій, і на превеликий жаль, комітет Верховної Ради з протидії корупції став елементом цієї гри.

Таку думку висловила народний депутат України Олег Барна в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Боротьба усіх антикорупційних органів перейшла у боротьбу власних амбіцій, і на превеликий жаль, комітет ВРУ з протидії корупції став елементом цієї гри.

«Я скоро вже сам перестану ходити на свій комітет із протидії корупції, оскілки він перетворився в деструктивне політичне шоу з метою дестабілізації роботи комітету. Адже ми не розглядаємо відповідно до своїх повноважень законопроекти, яких у комітеті накопичилося уже понад 300. Ці проекти законів є важливими і потребують розгляду щодо наявності в них корупційних ризиків та винесення на голосування», – підкреслив Барна.

Натомість, констатує депутат, спочатку на комітеті відбувається одне шоу із Соломатіною, а згодом ще одне, коли голова комітету не відкрив засідання через те, що не хотів починати роботу за тим порядком денним, який затвердила більшість депутатів.

«Я вже не один раз заявляв, що комітет не можна перетворювати на шоу.  Оскільки є певні норми ведення слідчих дій, і не можна просто так зайти на засідання комітету протидії корупції і зробити якусь заяву. Тому мені здається, якщо з усіх комітетів та Верховної Ради забрати телекамери, то подібні шоу припинились би. Відтак, було б одне з двох: або депутати почали дійсно працювати, або ж одразу стало б помітним деструктив окремих політиків», – зауважив народний депутат.

На його думку, зараз спостерігається повна деструктивна діяльність як і антикорупційних органів, так і політиків. Також можливо, що співробітники правоохоронних органів є елементами політичної гри по дестабілізації ситуації в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 14:35:43