Новини » Події 22 листопада, 2017, 16:13
Названо офіційну причину пожежі та вибухів боєприпасів в Калинівці
Вибухи боєприпасів під час пожежі на військових складах поблизу м. Калинівка Вінницької області. Фото: ZIK/EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO
Вибухи боєприпасів під час пожежі на військових складах поблизу м. Калинівка Вінницької області. Фото: ZIK/EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Військова прокуратура України озвучила офіційну причину пожежі і наступних вибухів на одному з найбільших складів боєприпасів в Україні в Калинівці (Вінницька область).

Співробітники приватної компанії на стратегічному об’єкті перемістили легкозаймисті предмети в заборонену зону, де зберігалися боєприпаси до танкових гармат, через це і сталася пожежа на арсеналі в Калинівці.

Таку заяву за підсумками розслідування зробила Військова прокуратура Центрального регіону України.

Однак це наслідок. Безпосереднім же винуватцем надзвичайної ситуації, вважає слідство, стали дії начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б.

Щодо нього склали протокол через службову недбалість (ч. 2 ст. 172-15 КУпАП).

Він «неналежно виконував свої службові обов’язки». Зокрема, через неякісну організацію контролю пропускного режиму і дотримання порядку допуску особового складу і техніки, в результаті співробітники приватної компанії зробили фатальну помилку, яка призвела до трагедії.

Калиновський районний суд Вінницької області притягнув майора «Б» до адміністративної відповідальності і призначив штраф – 2465 гривень, інформує «Новое время».

Читайте більше новин на тему: Вибухи в Калинівці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 04:57 :14