середа, 22 листопада, 2017, 19:17 Політика
Нардеп про події в окупованому Луганську: Може йтися про створення «Новоросії»
Нинішні події в окупованому Луганську – це бізнес-розбірки різних угруповань, які б’ються за «шматок пирога».
Нинішні події в окупованому Луганську – це бізнес-розбірки різних угруповань, які б’ються за «шматок пирога».

Те, що нині відбувається в окупованому Луганську – це бізнес-розбірки різних угруповань, які розкрадають усе, що туди потрапляє, у тому числі і з Росії. Нині вони б’ються за «шматок пирога».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (фракція БПП) Олександр Бригинець.

Нагадаємо, ватажок терористів «ЛНР» Ігор Плотницький відсторонив Ігоря Корнета із «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» начебто через порушення кримінальної справи. Той у відповідь забарикадувався в будівлі так званого МВС «ЛНР», оточивши себе озброєними людьми.

Олександр Бригинець вважає, що те, що нині відбувається в окупованому Луганську, скидається на бізнес-розбірки. «Бо якщо ми говоримо про боротьбу спецслужб між собою, то тоді це шито абсолютно білими нитками, і за таку боротьбу спецслужб між собою навряд чи би вони отримали оплески із Москви», – вважає нардеп.

Третій варіант, на його думку, стосується створення так званої «Новоросії». Олександр Бригинець зауважив, що цей варіант малоймовірний, адже тоді йшлося б про нахабне порушення Путіним Мінських домовленостей, натомість після останніх зустрічей із Куртом Волкером Путін починає йти на певні поступки, говорити про обмін полоненими.

Читайте також: Як павуки в банці: деталі перевороту в «ЛНР»

«Якби Путін захотів це зробити, він би це зробив як велике «волєіз'явлєніє народа», якесь таке «свято об’єднання» і використав би це на свою користь. А в даному випадку це теж не на його користь. Я більше схильний до того, що це різні угруповання, які розкрадають усе, що туди потрапляє, у тому числі і з Росії, і вони б’ються за шматок пирога», – вважає нардеп.

Народний депутат (позафракційний) Владислав Голуб вважає, що нині у терористичній «ЛНР» відбувається боротьба за впливи, за фінансові потоки і за прихильність кураторів у Москві.

Читайте також, Клімкін: Нинішня ситуація в Луганську – це розборки між російськими спецслужбами

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:58:00