середа, 22 листопада, 2017, 12:29 Львів
Нагадування про Майдан: під ДФС Львівщини знову з’явилися шини
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»

Сьогодні активісти Національного руху Державницька ініціатива Яроша та низки громадських організацій прийшли з пікетом до управління Державної фіскальної служби Львівщини. Вони протестують проти призначення на посаду начальника другого відділу внутрішньої безпеки ДФС Ігоря Цимбрила, який у 2014 році, за часів президентства Януковича, «прославився» переслідуваннями учасників Революції Гідності.

Про це повідомили у прес-службі Львівського штабу НР «ДІЯ».

Один із задокументованих фактів тиску на революціонерів – Цимбрило намагався вручити сфальшований протокол про порушення правил дорожнього руху священику-євромайданівцю о. Михайлу Димиду. Тоді суд визнав дії дорожнього інспектора протиправними.

Сьогодні до стін ДФС активісти принесли з собою шини, як своєрідне нагадування про події Революцію Гідності. Також представники громадських організацій обклеїли вхід плакатами з написом «Інспектор Цимбрило – що в ДАІ, що в ДФС я для влади вірний пес».

Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»

«Ми вже двічі спілкувалися з паном Цимбрилом, просили його добровільно написати заяву на звільнення, бо таким як він – не місце у новій післяреволюційній владі. Під час першої нашої зустрічі він намагався робити в з себе білого та пухнастого, переконував що не винен, під час другої – взагалі утік від нас. Є відеодокази його злочинних діянь, його вина доведена у суді, тому ніяких компромісів в цьому питанні не може бути», – зазначив координатор НР ДІЯ Львівщини Валентин Середюк.

Самим пікетом активісти не обмежилися. У понеділок вони побували на селекторній нараді в голови ЛОДА Олега Синютки і донесли до нього позицію громади стосовно призначення Ігоря Цимбрила в ДФС. Очільник області порадив тоді звернутися до нього з офіційним листом. Після цього, пообіцяв що клопотатиме про звільнення Цимбрила в керівництва ДФС України.

Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»
Фото: Прес-служба Львівського штабу НР «ДІЯ»

«Щодо начальника відділу внутрішньої безпеки я звернуся до керівника ДФС, спілкувався з активістами Майдану, з представниками фіскальної служби. Я підпишу лист на керівника ДФС», – зазначив очільник ЛОДА Олег Синютка.

Активісти підготували звернення і сьогодні занесли його в ЛОДА. «Ми сподіваємося, що очільник області дотримає свого слова та клопотатиме про звільнення Цимбрила. Однак в будь-якому випадку ми цю справу доведемо до логічного завершення», – пообіцяв В.Середюк.

Як повідомлялося, представники Національного руху «Державна ініціатива Яроша» та інших громадських організацій в головному управлінні Державної фіскальної служби Львівщини вже двічі протестували проти призначення на одну з ключових посад у ДФС Ігоря Цимбрила.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:33 :47