середа, 22 листопада, 2017, 13:51 Політика
На війні з’явилося відчуття ліктя побратима, – Білецький

У ветеранів АТО є відчуття внутрішньої командної підтримки. Це та риса, яка зовсім непритаманна депутатам Верховної Ради України.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив лідер Соціал-національної асамблеї та політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький.

«У 2008 році я б навіть не сумнівався, що мене «затопчуть» політичні гіпопотами. Але зараз проти них все суспільство. Рейтинги Порошенка і Тимошенко мізерні – це п’ять відсотків від усієї країни. Це смішно», – каже герой ток-шоу.

Лідер Соціал-національної асамблеї зазначає, що за десять років пережив трансформацію.

«Ми абсолютно не ті, якими були десяток років тому. У нас нема фінансів, медійної політики, але є дещо інше. Нам непритаманний страх за своє життя, водночас ми переживаємо за долю країни. Побувавши на війні, з’явилося відчуття ліктя побратима. Ми розуміємо, що є командою і боротимемося один за одного до останньої миті, в цивільному житті та на полі бою. Наша команда має ті речі, які не мають люди у ВР», – розповідає Андрій Білецький.

Екс-командир полку «Азов» Національної гвардії України наголошує: на війні дуже важлива асиметрична відповідь.

«Це коли ти проти сильної сторони супротивника виставляєш свою сторону, яка у нього слабка. Так ми будемо боротися і далі, йтимемо своїм шляхом. У когось може виникнути запитання: під ким ходить Білецький?. Із весни 2014 року, після в’язниці Януковича, я належу до своєї націоналістичної сім’ї», –  додає гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 07:01:39