середа, 22 листопада, 2017, 22:50 Політика
Горбатюк: Ведеться цілеспрямована робота, щоб мене звільнити

У вересні минулого року я отримав першу догану, минулого місяця наступну, а зараз нове дисциплінарне провадження. З цього можна зробити висновок, що йде цілеспрямована робота, щоб мене звільнити. Але я через це не хвилююся.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK) заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, відповідаючи на запитання, коли він був найближче до звільнення керівництвом.

«Упродовж останніх двох років, коли я і слідчі прокуратури департаменту спецрозслідувань відстоювали ті напрацювання у кримінальних провадженнях, на які зазіхає керівництво відомства з метою не допустити притягнення тих чи інших осіб, то це викликає явне незадоволення у керівництва. Які в них плани мені складно сказати», – зазначає Горбатюк.

За словами гостя програми, у вересні минулого року була перша догана, минулого місяця наступна, а зараз нове дисциплінарне провадження.

«Тобто можна зробити висновок, що йде цілеспрямована робота до того, щоб досягти мого звільнення. Навіть у грудні 2016 року один із заступників Луценка вказував, що Горбатюку залишилося працювати ще декілька днів. Я в даному випадку не хвилююся через втрату посади. Я виконую свою роботу, намагаюся досягти результатів разом зі слідчими прокурора у розслідуванні наших проваджень і керуюсь принципом: роби все що можеш, а буде як буде», – констатує начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:40 :00