Новини » Економіка 22 листопада, 2017, 13:55
Гліб Загорій: З 17 тис. благодійних організацій в Україні лише у 89 – прозора фінансова звітність

Одним з найважливіших компонентів культури благодійності та меценатства є фінансова прозорість.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Гліб Загорій.

Він зазначив, що в цьому році Фонд родини Загорій взяв участь у Рейтингу благодійників, до якого потрапляють тільки організації з відкритою звітністю. З 17 тисяч благодійних організацій в Україні під цей критерій потрапило тільки 89.

«Благодійність – це історія не стільки про гроші, скільки про певну ідеологію допомоги і співпраці. Тому надзвичайно важливо підтримувати відкритість на кожному етапі», – зазначив Гліб Загорій.

За його словами, сімейний благодійний фонд задає стандарти у світі благодійності. В активі фонду – підтримка талановитих діячів, які здатні проводити реальні зміни в різних галузях.

«Наш фонд став лідером у сфері розвитку освіти та науки. Цей напрямок, фактично, пряма інвестиція в майбутнє. Наприклад, у 2017 році Фонд підтримав проект GoCamp – проект літніх мовних таборів при школах по всій Україні. У таборі зі школярами працює іноземний волонтер, ментор, який на власному прикладі демонструє важливість вивчення іноземних мов, пізнання нових культур, вчить критичного мислення і основам здорового способу життя. Організатори GoCamp залучили понад 600 шкіл, і це дозволило навчити понад 60 тисяч школярів», – заявив Гліб Загорій.

На думку Загорія, багато хто сприймає благодійність як піар або з метою передвиборчої агітації. Тим часом, для його родини – це багаторічна традиція.

«Меценатство стало однією з головних цінностей нашої сім’ї. Воно вже «вросло» в мене корінням, це частина мого життя. Ми вкладаємо в реалізовані проекти багато часових та енергетичних ресурсів. Саме наша сім’я ввела і підтримує таке поняття, як «культура меценатства в Україні», – зазначив Гліб Загорій.

Як повідомлялося, Гліб Загорій і його батько Володимир відомі своєю благодійною діяльністю. У 2015 був створений Благодійний фонд родини Загорій. Він курує кілька проектів, спрямованих на підтримку культурних, освітніх і медичних проектів. Також Володимир і Гліб Загорій підтримують український театр і кіно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 04:47 :13