середа, 22 листопада, 2017, 12:55 Політика
Депутати у ВР заробляють великі гроші, – Білецький

Верховна Рада України схожа на ринок, де купують депутатські голоси. Тому, якщо є бажання, у її стінах можна заробляти великі гроші.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив лідер Соціал-національної асамблеї та політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький.

«Я не часто бував на засіданнях Верховної Ради України. Проте, з того, що мені вдалося побачити, це те, що парламент схожий на торговий двір, де торгують голосами. Там дійсно дуже погана аура. У будь-якому разі Рада має бути представницьким органом влади, хоч і не у цьому парламнетському складі», – говорить гість програми.

На думку Білецького, у парламенті можна заробляти великі гроші нечесним шляхом.

«Зараз ВР України працює несерйозно. Там дуже мало людей, які трудяться над законами. Вони радше дбають про інтереси власного гаманця. Вважаю, що якщо захотіти, то у парламенті можна заробити непогані гроші. Більшість експлуатує це місце власне у тому напрямку. Я сумами не цікавився, бо до мене з такими пропозиціями не підходять. У мене сформувався імідж людини непідкупної», – пояснює лідер Соціал-національної асамблеї.

Читайте також: Нужденні з мільйонами: У мережі показали найбідніших депутатів

Після Майдану у ВР прийшла невелика кількість політиків, які асоціювалися із «свіжою кров’ю». Проте цих депутатів замало, щоб називати їхню роботу серйозною, коментує громадський діяч.

«У ВР одиниці людей, які асоціювалися із «новою генерацією». Серед них, якщо чесно, реальних, серйозних політиків я не бачу. Тому не варто переоцінювати їхню присутність у системі. Крім цього, третина мажоритарників – колишні регіонали. Плюсуймо сюди блок Юлії Тимошенко, додаємо Ляшка і «Народний фронт» – і так ми бачимо, що  у парламенті майже нема нових обличь», – говорить Білецький. 

Читайте також: З’явилася відеопародія на виграш нардепа Ляшко в лотерею

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 08:30 :33