вівторок, 21 листопада, 2017, 19:45 Світ
В МЗС Білорусі відреагували на рішення Києва про висилку білоруського дипломата

Міністерство закордонних справ Білорусі вважає рішення про висилку дипломата посольства Білорусі «абсолютно безпідставним».

Про це передає «Радіо Свобода».

Як повідомив заступник керівника управління інформації МЗС Білорусі Андрій Шупляк, білоруська сторона «висловлюємо жаль у зв’язку з цим недружнім кроком Києва».

Сьогодні МЗС України у відповідь на висилку з Білорусі першого секретаря українського посольства Ігоря Скворцова вислало з України першого секретаря посольства Білорусі у Києві. За словами речниці МЗС Мар’яни Беца, процедура відбувається на основі «принципу взаємності».

Посол України в Мінську Ігор Кизим 20 листопада заявив, що не згоден із рішенням білоруської сторони про оголошення персоною нон ґрата співробітника українського посольства у Білорусі Ігоря Скворцова.

У КДБ Білорусі заявили, що Скворцова оголосили персоною нон ґрата у Білорусі і вислали з країни у зв’язку зі справою українського журналіста Павла Шаройка, якого Мінськ звинувачує у шпигунстві. У КДБ заявляють, що «співробітник Головного управління розвідки Міноборони України Ігор Скворцов, який діяв як співробітник посольства» нібито координував роботу Шаройка.

Більше інформації по справі Павла Шаройка читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:44:19