вівторок, 21 листопада, 2017, 16:27 Політика
Українці вразливі до політичних маніпуляцій, – Гладких

Передвиборчі маніпуляції нікуди не зникнуть. У майбутньому політичні сили купуватимуть голоси, а їхня риторика буде тиснути на больові точки.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Валентин Гладких.

«Під час передвиборчої політичної компанії на нас чекає стандартний набір маніпуляцій. Люди все одно інстинктивно реагуватимуть на певні «маячки», якими користуватимуться лідери політичних сил», – каже гість програми.

Валентин Гладких вважає, що перед виборами активно працюватимуть соціологи, які дізнаватимуться, на які больові точки суспільства слід тиснути.

«Будуть проводитись соціологічні опитування, під час яких визначатимуть, які проблеми для суспільства є найбільш болючими. Загалом експерти з’ясують емоційний стан суспільства», – каже політолог.

Валентин Гладких переконаний, що важливішим аспектом, ніж соціологічні дослідження, є наявність грошей.

«Щиро кажучи, дослідження не такі й важливі. Сьогодні «рулять» «бабло» і гречка. Люди й далі віддаватимуть голоси за два кіло. Політики розуміють, що із розумними громадянами їм так не справитись. Проте й не заморочуватися стосовно цього питання не будуть, оскільки свідомих українців мало», – говорить політолог Валентин Гладких.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:29 :20