вівторок, 21 листопада, 2017, 22:40 Політика
Журналіст повідомив нові подробиці збройного конфлікту в Луганську

Через розбірки керівництва «ЛНР» у Луганську не працює місцеве телебачення і радіомовлення.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) розповів журналіст Андрій Дехтяренко.

«У Луганську насправді не працюють тільки місцеві телеканали і місцеві ФМ радіостанції, а російські працюють. Це перевірена інформація. Також були повідомлення, що не працює мобільний зв’язок, але це не правда. Я телефонував власним джерелам і вони підтверджують, що зі зв’язком все нормально», – заявив журналіст.

Також він пояснив чому в самопроголошеній «ЛНР» не працюють місцеві телеканали. Справа у тому, що район, де розташована будівля обласного телеканалу і телевежа перекрили працівники луганського »Беркуту» і на противагу їм вийшли силовики «ЛНР».

«Голова ГТРК «ЛНР» Анастасія Шуркаєва є особистим ворогом Ігоря Корнета, який нещодавно був звільнений з посади голови «МВС» «ЛНР», через те, що телеканал оприлюднив відео коли в нього Ігор Плотницький відбирав будинок, який той захопив в іншої особи. Через це всі працівники телеканалу побоюються, що їм може загрожувати небезпека, тому вони просто покинули місце роботи. І саме через це вузол зв’язку, який відповідає за телебачення і радіомовлення паралізований», – каже Дехтяренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:25:17