вівторок, 21 листопада, 2017, 21:15 Політика
Ситуація у Луганську дуже сприятлива для України, – нардеп

Ситуація з протистоянням ватажків бойовиків у Луганську дуже сприятлива для України. Якби участь у конфлікті брала не Україна, а Ізраїль, то вже почалася б триденна війна і все б дуже швидко закінчилося.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат від РПЛ Ігор Мосійчук.

«Звідки ростуть ноги в заколоту в Луганську мені байдуже. У цьому «весіллі в Малинівці» я не бачу одного важливого елемента: де там Україна та українці. Я переконаний, що це для нас найсприятливіший момент. Якби в конфлікті з терористичним угрупуванням була не Україна, а наприклад Ізраїль, то вже почалася б триденна війна і все б дуже швидко закінчилося», – вважає народний обранець.

На переконання пана Мосійчука, у цьому випадку ватажок «ЛНР» Плотницький з «керівником МВС» Корнетом сиділи б на Володимирській, 33 у підвальчику і давали б покази українським силовикам.

«Росія знаходиться не в тій ситуації, що перебуваючи в стані перемовин з Волкером, робити активні дії. Якраз цей збіг обставин, який зараз спостерігаємо в Луганську, дуже сприятливий. Схожа ситуація перед звільненням відбувалась у Маріуполі, там також ділили, мірялися і домірялися. Але тоді була політична воля.Тут винна бути не тільки система і правила гри, тут потрібна воля в української громади і політиків, які хочуть бути державними діячами. Лише державні діячі можуть прийняти непопулярне рішення не зважаючи на рейтинг. А в нас усі політики лише здатні прибігти в студію, поговорити, вкрасти мільйон і все добре. Зараз мало б бути прийняте рішення дати команду армії. Так пролилася б кров, але закінчилася б окупація Луганська», – відзначив Ігор Мосійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:29 :57