вівторок, 21 листопада, 2017, 23:35 Політика
Син героя Небесної Сотні: Ні в кого із загиблих на Майдані не було зброї

Хоча беркутівці кажуть, що в них стріляли на активісти, у руках загиблих героїв Небесної Сотні та поранених не було зафіксовано вогнепальної зброї чи інших засобів, які несли небезпеку для правоохоронців. Проте, їх розстрілювали.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив адвокат, син героя Небесної Сотні Володимир Бондарчук.

«Є результати експертизи щодо тих куль, які залишились в тілах поранених і загиблих, є конкретна прив’язка до зброї і кому вона видавалась. Крім того, не зафіксовано жодного випадку, щоб серед загиблих чи поранених в когось в руках була вогнепальна зброя чи інші засоби, які несли небезпеку для правоохоронців», – зазначає Бондарчук.

Також гість програми запевняє, що для нього справа щодо вбивств на Майдані є простою і очевидною, адже там знаходились беззбройні люди.

«У випадку мого батька, то він знаходився на досить значній відстані від групи зі зброєю. Батько виносив пораненого і жодної небезпеки для них не становив. Однак, він був вбитий і цей злочин має бути покараний», – переконаний син героя Небесної Сотні.

Читайте також: Адвокат розповів про момент, після якого екс-беркутівці навідріз відмовились свідчити

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:31:23