Новини » Події 21 листопада, 2017, 16:01
Скандал у «ЛНР»: екс-«міністр» заперечує свою відставку і заявляє про арешти «зрадників»
Ігор Корнет. Фото з сайту бойовиків
Ігор Корнет. Фото з сайту бойовиків

Звільнений міністр внутрішніх справ самопроголошеної Луганській народної республіки («ЛНР») Ігор Корнет 21 листопада заявив про арешт трьох посадових осіб з керівництва «ЛНР». Також він спростував інформацію про свою відставку.

Корнет пов’язав своє звільнення з діями директора телебачення «ЛНР» Анастасії Шуркаєвої, керівника адміністрації глави ЛНР Ірини Тейцман і начальника служби урядової безпеки «МВС ЛНР» Євгена Селіверстова.

За словами Корнета, вони «вжили заходів щодо дискредитації» «МВС ЛНР», коли відомство виявило докази їх злочинної діяльності. Шуркаєву Корнет звинуватив в причетності до «діяльності українських спецслужб», а Тейцман і Селіверстова – до «інсценування у вересні 2016 року державного перевороту в «ЛНР».

Корнет заявив, що в ніч на 21 листопада надав докази голові ЛНР Ігорю Плотницькому, який, за його словами, розпорядився заарештувати Шуркаєву, Тейцман і Селіверстова і порушити проти них кримінальні справи.

Натомість Ігор Плотницький підтвердив відставку Ігоря Корнета і заявив, що підстав для арешту Шуркаєвої, Тейцман і Селіверстова немає.

За словами Плотницького, зі звільненням Корнета і пов’язана поява озброєних людей в Луганську. Глава самопроголошеної республіки запевнив, що тримає під контролем ситуацію в місті, і скоро вона вирішиться.

20 листопада Ігор Плотницький відправив Ігоря Корнета у відставку – «у зв’язку з порушенням стосовно нього кримінальної справи». Корнет відмовився підкорятися цьому наказу.

21 листопада центр Луганська зайняли озброєні люди в камуфляжній формі без розпізнавальних знаків. Вони не пред’являють ніяких вимог, але блокують доступ до деяких урядових будівель.

Свою присутність на вулицях Луганська озброєні люди пояснили наказом МВС ЛНР. Глава самопроголошеної республіки Ігор Плотницкий наказав їм звільнити місто, але вони наказ проігнорували.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 20:07 :56