вівторок, 21 листопада, 2017, 14:02 Світ
«Право і справедливість» тисне на патріотизм поляків, – Матерняк

Здебільшого, люди обирають, керуючись емоціями, а не аналізом. Тому дуже ймовірно, що патріотично налаштована партія Польщі «Право і справедливість» залишиться на другий термін.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) сказав головний редактор порталу PolUkr, директор Центру аналізу «Польща-Україна» Даріуш Матерняк.

«Я думаю, що в Польщі нема політичної пропаганди. Очевидно, кожна партія просуває ідеї через ЗМІ. Але є і ті медіа, які критично ставляться до влади і вільно висловлюють свою думку. Таким журналістам небезпека не загрожує», – коментує експерт.

Гість програми каже, що, здебільшого, люди роблять вибір під впливом емоцій, зовсім не аналізуючи інформацію.

«Більшість людей не аналізує, а вибирає під впливом емоцій. Так є у всьому світі, не лише в Польщі чи Україні. Можливо, правляча партія моєї країни знайшла саме те почуття, на яке можна вдало тиснути – патріотизм», – говорить директор Центру аналізу «Польща-Україна».

На думку Даріуша Матерняка, політичний курс Польщі у 2019-2020 роках не зміниться.

«Є дуже великий шанс, що правляча партія залишиться на другий термін, на наступні чотири роки. Вже раз так сталося із «Громадською платформою Республіки Польщі», яка була при владі вісім років. Так може відбутися і з партією «Право та справедливість». Всі умови для цього є, адже механізми, які запустили два роки тому, діють», – зазначає головний редактор порталу PolUkr. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 20:55:54