вівторок, 21 листопада, 2017, 15:43 Політика
Політики мають просувати ідеї, а не покращувати благоустрій, – Одарченко

Щоб краще розібратись, за кого голосувати на наступних виборах, слід поспілкуватися із представниками політичних сил. Ці люди не мають займатися благоустроєм будинків, натомість просувати ідеї партії.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила політичний експерт Катерина Одарченко.

«Не потрібно засуджувати абсолютно всіх політиків. Крім поганих, у парламенті є й хороші приклади людей, яких неодноразово обирали», – коментує гостя програми.

Катерина Одарченко рекомендує перш, ніж голосувати за політичну силу, особисто поспілкуватися з її представниками.

«Як обрати депутата, за якого голосувати? Перш за все, партія має своїх представників. Вони не можуть займатися питаннями благоустрою будинків. Їх завдання – просувати великі ідеї. Це люди публічні, відкриті і готові до спілкування. Їм слід написати і розпитати стосовно особистих поглядів», – рекомендує експерт.

Обов’язок політика – обрати вектор і працювати з виборчими групами, підкреслює Одарченко.

«Хороший політик має певний принцип і про це заявляє: пише статті, веде блог, виступає у телевізійних ефірах тощо. Якщо людина не компетентна, то їй не вдасться прикидатися розумником», – додає політичний експерт.

Гостя ефіру наголошує: Майдан – це не лише життя у наметах, а й період системної креативної роботи після революції.

«Я вважаю, що Майдан має самостійно перейти до порядку денного. Формувати його повинні свідомі люди. наприкладу, група юристів може сформувати своє бачення моделі реформи органів правопорядку чи судової реформи, а згодом приєднатись до якоїсь партії на виборах», – розповідає Катерина Одарченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:50:48