вівторок, 21 листопада, 2017, 20:45 Політика
Омелян: Вплив Дубневичів на Укрзалізницю – це «секрет Полішинеля»

Вплив Дубневичів на «Укрзалізницю» – це секрет Полішинеля. І можна як завгодно говорити, що не знав, не чую і не знаю, але насправді усі знають що є. І тут питання лише до правоохоронних органів, щоб вони поставили крапку у цій довгій історії.

Про це у прямому ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Телеглядач Борис Суровий у Фейсбук-питанні до гостя програми звернув увагу на те, що існує певна прив’язка братів Дубневичів до «Укрзалізниці». Відтак, телеглядач запитав у міністра інфраструктури, чи із новим керівником «Укрзалізниця» й надалі потерпатиме від «невгамовних апетитів олігархів», і коли він «відірве від кормушки нечистих на руку нардепів».

«Знаєте, якщо у випадку будівництва автошляхів, то була чітка політична воля. Ми знайшли фінансування, президент особисто контролює будівництво доріг, прем’єр-міністр також» – зауважив гість програми.

А от у випадку «Укрзалізниці», то, за словами міністра Омеляна, там відбуваються дуже дивні речі.

«Це не те що дуалізм, це «лебідь, рак та щука». І я для себе до кінця не можу зрозуміти, адже, якщо ти береш відповідальність за компанію, то треба брати відповідальність і за результат. А результатів немає»,– зазначив міністр інфраструктури України.

Щодо впливу Дубневичів на «Укрзалізницю» Володимир Омелян вважає, що це «секрет Полішинеля».

«Можна як завгодно говорити, що не знав, не чую і не знаю. Але насправді усі знають що є. І тут питання лише до правоохоронних органів, щоб вони поставили крапку у цій довгій історії»,– заявив гість програми.

Володимир Омелян додав, що про роль Дубневичів в «Укрзалізниці» знає не лише він та керівник «Укрзалізниці», а й прем’єр-міністр та правоохоронці найвищого та середнього ешелону.

«Але справа не тільки в Дубневичах. Не вони одні там займаються не тими речами, якими мали би займатися»,– наголосив міністр інфраструктури України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:47:07