вівторок, 21 листопада, 2017, 20:55 Політика
Омелян: Наступного року Дорожній фонд становитиме 33 млрд гривень

Сподіваюся, що ті масштабні інвестиції, які ми зробили цього і минулого року в інфраструктуру автошляхів, були правильними, а відтак зростатимуть з кожним роком.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Глядач із міста Ромни Сумської області звернувся до міністра Омеляна із проханням допомогти відремонтувати міст, який вже протягом 26 років не ремонтувався і перебуває в аварійному стані. На що урядовець відповів, що невдовзі кожна громада матиме можливість самостійно вирішувати свої потреби та розпоряджатися фінансами.

«Для того, щоб кожна громада самостійно визначала, який передусім міст та дорога має ремонтуватися, ми провели децентралізацію Укравтодору, яка запрацює із 1 січня 2018 року. Практично для населення це означає, що 35% дорожнього фонду, і 120 тисяч кілометрів доріг перейдуть на баланс областей», – зазначив Омелян.

Міністр запевнив, що у громад буде достатнє фінансування для того, щоб крок за кроком відновлювати інфраструктуру на обласному рівні.

«Натомість 60% дорожнього фонду і 50 тисяч кілометрів доріг державного і міждержавного значення залишаються в управлінні державою, адже потребують набагато більших інвестувань. Тому я щиро сподіваюся, що ті масштабні інвестиції, які ми зробили в минулому і в цьому році в інфраструктуру автошляхів, були правильні, а відтак будуть прибільшені у наступні роки», – підкреслив урядовець.

Володимир Омелян зауважив, що у 2016 році загальний фонд складав всього 10 мільярдів гривень на всю країну, натомість у 2017 році вже становив більш як 20 мільярдів. А от в наступному році тільки окремий дорожній фонд складатиме 33 мільярди гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:06:05