Новини » Регіони 21 листопада, 2017, 14:23
Обвинувачений у корупції військовий комісар знову не з’явився на суд у Тернополі

Колишній Тернопільський обласний військовий комісар Володимир Катинський, якого обвинувачують у корупції, знову не з’явився на суд у своїй справі.

Про це IA ZIK повідомили в обласному апеляційному суді.

Як зазначається, у зв’язку з цим засідання, призначене в Тернопільському міськрайонному суді, не відбулось.

«Катинський повідомив, що, відповідно до отриманого припису, він повинен прибути у військову частину в Рівному для вирішення питання про подальше проходження військової служби», – повідомили в установі.

У суді наголосили, що призначене на 26 жовтня засідання також було відкладено через те, що свідки його проігнорували.

Як повідомляла IA ZIK, екс-керівнику Тернопільського обласного військового комісаріату Володимиру Катинському пред’явлено обвинувачення у корупційному злочині, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

За даними слідства, Катинський пообіцяв військовому комісару Заліщицького району Тернопільщини посприяти у переведенні його на інше місце служби. Натомість, підлеглий повинен був побудувати обвинуваченому садовий будинок вартістю, еквівалентною 10 тис. доларам США.

18 жовтня 2016 р. під час передачі технічної документації на будинок Катинського затримали представники військової прокуратури Західного регіону України.

Шевченківський райсуд Львова вирішив утримувати його під вартою впродовж 60 діб з альтернативою внесення 2 млн грн застави.

Згодом апеляційний суд Львівської області розмір застави зменшив до 282 тис. 490 грн, проте врешті рішення суду першої інстанції залишили без змін.

3 листопада Катинського звільнили з-під варти у зв’язку з внесенням застави та покладанням на нього обов’язків, передбачених п.п. 1-3, 8 ч.5 ст. 194 КПК України.

22 лютого 2017 р. кримінальне провадження передали у Тернопільський міськрайонний суд.

Дату наступного судового засідання наразі не повідомляють. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:39 :43