вівторок, 21 листопада, 2017, 19:34 Політика
Нардеп Батенко: Ми нині переживаємо контрреволюцію

В Україні сьогодні відбувається контрреволюція, яку очолила виконавча гілка влади на чолі з Президентом, а також Кабміном і частково ВР.

Нардеп Батенко: Нині відбувається згортання всіх завоювань Майдану

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (позафракційний) Тарас Батенко.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, на честь річниці початку двох революцій – Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013-му – в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Нині у центрі Києва знову встановлюють намети, вимагаючи, щоб Президент України відзвітував щодо справ Майдану.

Тарас Батенко зауважив, що, скільки людей при владі не змінюй, але якщо не змінити саму систему координат, систему цінностей, яку нинішня влада успадкувала від попередньої, нічого не відбуватиметься, і люди далі ставитимуть намети.

«Нині у нас річниця двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності. Жодна з них не завершена до кінця. І проблема другої революції була у неуспіху, нереалізації до кінця революції 2004 року. Реалізувати до кінця – це виконати обіцянки, які давали політики, змінити цінності, змінити підходи», – заявив Тарас Батенко та наголосив, що цього так і не відбулося.

Гість програми наголосив, що нині у тій точці відліку, де перебуває Україна, відбувається згортання всіх завоювань Майдану, який став трагедією для України та українців, що переросла у військове вторгнення РФ до нашої держави.

«Зараз ми бачимо згортання всіх завоювань Майдану, всіх демократичних цінностей, громадянських свобод і, відповідно, реформ, які так і не відбуваються, корупція… І, даруйте, політологічною мовою це називається контрреволюція. Ми нині переживаємо контрреволюцію, яку, на жаль, очолила виконавча гілка влади на чолі з Президентом України… і КМУ, і ВРУ частково», – заявив Тарас Батенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 20:56:52