вівторок, 21 листопада, 2017, 19:58 Політика
Мосійчук: Ті, хто закликав йти на Майдан, ходили до Льовочкіна по гонорари

В Україні національна революція триває 100 років – із 1917-го, і щоб знову не наступати на граблі, слід здійснити глибинний аналіз проблеми.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (Радикальна партія Олега Ляшка) Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, на честь річниці початку двох революцій – Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013-му – в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Нині у центрі Києва знову встановлюють намети, вимагаючи, щоб Президент України відзвітував щодо справ Майдану.

Ігор Мосійчук вважає, що для того, щоб вчергове не наступати на граблі, якими українці ходять вперед-назад, потрібно здійснити глибинний аналіз. Адже, на думку нардепа, в Україні національна революція триває 100 років – із 1917 року.

«Ми повинні вивчити коріння проблеми, у тому числі втрати державності, совєтську окупацію», – каже Ігор Мосійчук.

На думку народного обранця, нині складається така ситуація через те, що ті, хто в часи Майдану очолював опозицію, закликав виходити із парасольками та чаєм, «ходили в Адміністрацію Президента, вони ходили до Льовочкіна. Найєм там сидів у черзі за гонорарами». Усі ці люди, продовжив Мосійчук, не були готові змінювати систему, а говорили про обмеження повноважень, перевибори тощо, на революцію ніхто не сподівався.

«А революцію зробили ті, кого Петро Олексійович Порошенко назвав провокаторами», – заявив Ігор Мосійчук та наголосив, що то були його товариші, люди, які всупереч усім пішли на вул. Грушевського, пішли визволяти несправедливо засуджених із судів, це ті, хто склав свою голову на Інститутській, ті, хто першими поїхали добровольцями на схід України.

«А ці люди – ділили владу», – заявив Ігор Мосійчук.

Гість програми також нагадав про президентські вибори 2014-го, адже Україні замість втікача потрібен був законного обраний очільник держави. Ігор Мосійчук  заявив, що у підсумку українці отримали продовження політичних репресій, експерименти у вигляді іноземців, яких привезли і призначили на посади, розвалену правоохоронну систему. Як приклад щодо розвалу в правоохоронних органах Ігор Мосійчук зазначив про те, що вбивця студента Індила пройшов переатестацію, а ті, хто ловив злочинців, – ні.

«У результаті зараз на четвертому році ми замість реформи відновлюємо систему, яка має боротися зі злочинністю. Це жах просто», – наголосив гість програми.

Читайте також: Горбатюк сказав, скільки платили «Беркуту» за розгін Майдану

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:50:53