вівторок, 21 листопада, 2017, 20:20 Політика
Міністр Омелян: Цього разу обшуки на Укрзалізниці призведуть до кримінальних справ

Цього разу обшуки будуть приведені до конкретних справ, і не по факту, як це часто буває в Україні, а проти конкретних осіб.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Я переконаний, що цього разу обшуки будуть приведені до конкретних справ, і не по факту, як це часто буває, а проти конкретних осіб. На скільки мені відомо, робота була проведена ґрунтовна, і це не один епізод, а багато епізодів протягом багаторічної діяльності певної групи осіб, які працюють як в «Укрзалізниці», так і поза її межами на високих політичних посадах», – підкреслив Омелян.

Міністр переконаний, що якби ці люди не відкидали та не спростовували, що не мають жодної причетності до корупції, а займаються тільки розвитком компанії, то це є очевидною неправдою.

«Дубневичі безпосередньо впливають на управлінські рішення, на рішення по закупівлях. І цьому є багато свідчень як серед співробітників «Укрзалізниці», так і працівників Міністерства інфраструктури», – зауважив Володимир Омелян.

Урядовець розповів, що у листі-зверненні до НАБУ надав більш як 10 фактів з відповідними документальними підтвердженнями щодо масових зловживань і порушень та впливу кримінальних угрупувань і політичних кіл на роботу «Укрзалізниці».

«Я сподіваюся, що ці справи будуть доведені до кінця. Аналогічне звернення було направлено до Генпрокуратури, СБУ та Нацполіції. І ті обшуки, які відбувалися зовсім нещодавно, відбулися також і завдяки цим документам», – заявив Володимир Омелян.

Читайте також: «Підозрюються громадяни Дубневичі…», – Омелян про обшуки на Укрзалізниці

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:41:30