вівторок, 21 листопада, 2017, 22:20 Політика
Міністр Омелян: Наступний рік для України стане роком лоукостів

Абсолютно реальна ціна для авіаперельотів всередині України може становити від 20 до 50 доларів. Натомість на європейських напрямках це може бути в середньому 30-70 доларів в один бік.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Ми плануємо анонс ще однієї авіакомпанії, яка буде здійснювати авіаперевезення в Україні. Сподіваюся, що це буде цього року. Можливо, це навіть буде не одна авіакомпанія, а відтак, конкуренція на внутрішні перевезення однозначно буде. Оскільки переконаний, що вплив тільки однієї авіакомпанії на ринок України є неприпустимим», – наголосив Омелян.

Міністр підкреслив, що з першого для на посаді намагається боротися з монополізацією ринку, а тому у публічній дискусії неодноразово доводив, що сам конкуренція є найкращим шляхом для усіх – і для клієнтів, і для держави, і для самої авіакомпанії.

«Тільки в умовах конкуренції можна зреалізувати необхідні ресурси, будувати гнучку бізнес-модель і надавати необхідний якісний продукт для людей. На жаль, не завжди є підтримка для таких процесів, а інколи вмикаються політичні домовленості, коли під різними приводами людей відволікаються від ключового меседжу, що авіаперевезення мають бути дешеві та якісні», – зауважив урядовець.

Міністр інфраструктури переконаний, що наступний рік стане роком лоукостів для України. Але не тільки західних компаній, а й українських, оскільки вони будуть змушені змінити свою політику і грати за чесними правилами.

«Абсолютно реальна ціна для авіаперельотів в середині України може становити від 20 до 50 доларів. Натомість на європейських напрямках це може бути в середньому 30-70 доларів в один бік. Це можна досягнути тільки тоді, коли буде діяти конкуренція. Адже за умов монополії ситуація буде така ж, як і з «Укрзалізницею», коли всі скаржаться на сервіс, але альтернативи – немає», – зазначив Володимир Омелян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 03:31 :45