вівторок, 21 листопада, 2017, 21:25 Політика
Міністр інфраструктури: Львівська залізниця є однією з найгірших

Чомусь так сталося, що вже 10 років поспіль Львівська залізниця традиційно є однією з найгірших. Зокрема, щодо стану локомотивів, щодо стану рухомого складу та інфраструктури.

Про це у прямому ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Телеглядач зі Львова запитав у міністра інфраструктури України, яким чином Міністерство буде вирішувати проблеми Львівської залізниці, адже дуже часто через брак потягів, або ж через їхній поганий технічний стан вони не курсують.

«Знаєте, чомусь так сталося, що вже 10 років поспіль Львівська залізниця традиційно є однією з найгірших. Зокрема, щодо стану локомотивів, щодо стану рухомого складу та інфраструктури» – заявив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури зізнався, що справді масовими є випадки, коли поїзди не виходять на свої рейси, а також, що є проблема і з «вузькоколійкою».

«Але я сподіваюся, що ті рішення керівництва «Укрзалізниці» щодо заміни керівництва Львівської залізниці були цілком правильними, і що це буде здійснено до кінця. Що будуть призначені фахові люди, які зможуть навести лад у цьому регіоні»,– наголосив міністр інфраструктури України.

Володимир Омелян додав, що для того, аби покращити якість перевезень на Західній Україні, Міністерство інфраструктури зараз веде переговори із німецькою стороною для закупівлі дизель-потягів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:22 :13