вівторок, 21 листопада, 2017, 5:40 Події
Київ і Вашингтон вже практично домовилися з Кремлем про майбутнє Донбасу, – політолог

Непрямі ознаки в поведінці українських і російських властей дають підстави думати, що переговори про майбутнє Донбасу вже добігають кінця.

На це увагу звернув відомий український політолог Кирило Сазонов, – повідомляє site.

Він зазначив, що лідер країни-агресора Володимир Путін вже давно доручив своїм ручним депутатам розробити до 20 листопада законопроект, який визначить правовий статус українців, що проживає на окупованому Донбасі. Термін підійшов, а про документ мовчать.

Крім того, у Верховній Раді різко відклали прийняття гучного законопроекту про реінтеграцію Донбасу, де території офіційно визнаються окупованими, а РФ – агресором.

«Таких збігів не буває. Судячи з усього, непублічні переговори Волкера і Суркова вийшли на фінішну пряму», – дійшов висновку Сазонов, уточнивши, що це рішення, по всій видимості, робить непотрібними обидва законопроекти.

Що за сценарій підготували для регіону, поки не зрозуміло. Політолог висловив надію, що Київ не дасть «повісити собі на шию» зруйнований, економічно знищений Донбас на умовах Кремля – ​​з «особливим статусом», який дозволить росіянам контролювати регіон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:29 :34