Новини » Світ 72 Читать эту новость на русском

Генсек ООН закликав припинити работоргівлю біженцями з Африки

Фото: reuters.com

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш опублікував заяву, в якій висловив потрясіння в зв’язку з повідомленнями про те, що африканських мігрантів у Лівії продають як рабів, закликавши міжнародне співтовариство покласти край подібним злочинам.

Про це повідомляє Сіньхуа.

Зачитуючи перед журналістами заяву, А. Гутерріш зазначив, що рабству немає місця в сучасному світі, а поневолення інших людей є одним з найбільш ганебних вчинків, які порушують права людини. Подібні дії можна розцінювати як злочин проти людяності. Він підкреслив, що необхідно вирішувати проблеми з мігрантами гуманними методами та зміцнити міжнародну взаємодію по боротьбі з торгівлею людьми.

А. Гутерріш закликав всі компетентні органи розслідувати ці дії і притягнути винних до правосуддя. Він повідомив, що попросив відповідні структури ООН підключитися до розслідування.

Американські ЗМІ минулого тижня повідомили, що затриманих в різних місцях Лівії вихідців з країн Африки продають як рабів. Уряд національної злагоди Лівії в неділю оголосив про початок розслідування щодо цього.

Loading...
Loading...
Loading...