вівторок, 21 листопада, 2017, 20:05 Політика
Батенко назвав причину викачування технологічної нафти у 2014 році

У 2014 році нафтопровід «Дружба» разом з «Укртранснафтою» почали викачувати нафту Кременчуцького і Лисичанського напрямків, розуміючи, що там вже були військові дії. Також викачували її від кордону з Білоруссю, бо ми не знали, звідки будуть наступати російські війська.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (позафракційний) Тарас Батенко.

«Україні треба для себе визначитися, ким для нас є друг нашого ворога і чому ми плекали ілюзії на офіційному рівні, приймаючи президента Лукашенка. Лідер Білорусі - це такий собі Роберт Мугабе європейського розливу, останній європейський диктатор, який править навіть не країною, а територією, яка забула про свою мову, в якій дуже умовні кордони. Це прямий союзник нашого ворога», – переконаний пан Батенко.

Гість програми вважає, що не треба плекати ілюзій про те, що в ситуації з Білоруссю щось може змінитися. На його переконання відкритий кордон і навчання "Захід" є прямою загрозою Україні.

«Ще в 2014 році я як директор нафтопроводу «Дружба» і мій колега Олександр Лазорко, який очолював «Укртранснафту», почали викачувати технологічну нафту з Кременчуцького і Лисичанського напрямків, розуміючи, що там вже були військові дії.

Також викачували її від кордону з Білоруссю від Мозиря, бо ми не знали, звідки підуть війська. А хотіли врятувати її для потреби армії та української держави», – розповів нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:18:40