вівторок, 21 листопада, 2017, 22:30 Політика
Адвокат розповів про момент, після якого екс-беркутівці навідріз відмовились свідчити

Після затримання групи «беркутівців», вони всі почали надавати покази щодо подій, які відбувалися на Євромайдані. Проте в цей момент там опинилися адвокати. Після контакту з адвокатами, вони перестали давати покази.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив адвокат сімей героїв Небесної сотні Віталій Титич.

«Є дуже цікавий епізод із затриманням, який дуже добре характеризує, чому ми маємо проблеми. Чому ми говоримо за Амброськіна. Тому що ця особа була зафіксована без балаклави, його обличчя було відкрите і це дало можливість попередньо його ідентифікувати. Також були досліджені телефонні трафіки, які вже на той момент були по всіх співробітниках. Найголовніше, що були покази його колег, які вказували на нього», – розповів пан Титич.

За словами адвоката, після затримання 3 квітня групи беркутівців, вони сиділи на Володимирівській і всі надавали покази щодо подій, які відбувалися на Євромайдані.

Читайте також: Віталій Титич: Теракт на Майдані почався із провокації – стрілянини з боку невідомих осіб

«Якимось чином адвокат Олександр Горошинський опинився в приміщеннях без виклику зі сторони обвинувачених. Вони не заявляли свої прохання про захист, але адвокати були туди допущені. Після контакту з адвокатами, беркутівці перестали давати покази, очевидно досягши якогось порозуміння щодо їх подальшої долі, якщо вони не будуть давати свідчення. Але ці свідчення є, вони задокументовані. Очевидно що для досудового провадження вони не мають такого значення», – зауважив гість програми.

Читайте також: Горбатюк назвав тих, хто покриває шефів міліції Януковича – «благодійників» «Беркуту»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:51:14