вівторок, 21 листопада, 2017, 22:50 Політика
Адвокат родин Небесної Сотні пояснив, яку мету переслідує обмін «беркутівців»

Немає жодних підстав учасникам мирних акцій ховатися за закон про недопущення переслідування майданівців.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив адвокат родин Небесної Сотні Віталій Титич.

Гість програми наголосив, що заяви громадянина Івана Бубенчика про стрілянину з автомата по правоохоронцях на Майдані, – це байки.

«Нікого із автоматичної зброї, про яку він розповідає, що він бігав і стріляв із автомата, здається, така його версія. На цей момент цих вбивств не було», – заявив Віталій Титич.

Адвокат каже, що, на його думку, це був «пробний захід». Те, що людина вийшла і почала розповідати такі «казки», наголошує гість програми, було можливо за умови існування закону про недопущення переслідування майданівців.

Віталій Титич переконаний, що немає жодних підстав учасникам мирних акцій ховатися за цей закон.

«Жодної юридичної складової цей закон не має. Це не політичне, це просто юридичне сміття, яке не відповідає жодним категоріям», – заявив Віталій Титич.

«Я казав колегам три роки тому назад, що як тільки ми вийдемо на цей момент неможливості спростування реальних доказів, організатори цього злочину будуть вживати всіх заходів, щоби не допустити встановлення об’єктивної істини у суді. Тому і тема амністії, обміну – обов’язкового обміну, ми пам’ятаємо, хто цю ідею приніс, хто її впровадив», – зазначив Віталій Титич.

Адвокат родин Небесної Сотні уточнив, що це зробила громадянка Савченко після чергового візиту на непідконтрольні території.

«Для чого це робиться? У певні моменти минулого літа знайшли зброю, тощо. Той момент, коли клієнти наших колег похитнулися вже в сторону іншу. І був такий момент, коли ми їм даємо сигнал з дозволу наших клієнтів – дайте свідчення на організаторів і, умовно кажучи, батьки і діти будуть казати, щоб вам було мінімальне покарання», – розповів Віталій Титич та додав, що колишні «беркутівці» наразі не погодились, бо «їм дають гарантії».

Адвокат колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут» Олександр Горошинський зауважив, що жодних офіційних заяв та звернень щодо обміну не було.

«Понад те, наші клієнти повідомили свою позицію, що на жодні обміни вони не погоджуються і мають наміри доводити невинуватість у суді», – заявив Олександр Горошинський.

Читайте також: Адвокат розповів про момент, після якого екс-беркутівці навідріз відмовились свідчити

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:42 :30