понеділок, 20 листопада, 2017, 12:40 Суспільство
Журналістка ZIKу заспіває на благодійному концерті
Аліна Фурман
Аліна Фурман

Журналістка телеканалу ZIK Аліна Фурман знову заспіває на вже другому в Україні благодійному журналістському пісенному концерті на підтримку Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Про це інформує прес-служба телеканалу.

Центр є головною методичною та лікувальною установою в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії. В ньому виконується діагностика, медикаментозне лікування та хірургічна корекція вроджених вад серця та судин у дітей. Це єдиний високоспеціалізований медичний заклад в Україні, в якому виконується корекція найскладніших вроджених вад серця незалежно від віку пацієнта.

Минулого року медійні особи, ведучі телеканалів і представники українських ЗМІ заспівали на великій сцені, аби зібрати кошти і допомогти Центру придбати необхідне обладнання, яке допомагатиме рятувати життя ще новонародженим.

Результат минулорічного концерту перевершив очікування – вдалося зібрати понад 1 млн 710 тис гривень, за які придбали нову рентгенівські трубку для двопроекційного ангіографа.

Аліна Фурман
Аліна Фурман

Цьогоріч журналісти виступатимуть не самі, а в компанії зірок естради та телебачення. Аліна співатиме з народним артистом України, співаком та композитором Павлом Зібровим. Пісню народного артиста «Женщина любимая» дует виконає вже в вівторок, 21 листопада.

Для журналістки ZIKу репетиційний та підготовчий процес знайомий. Минулого року Аліна також виступала на благодійному концерті й сподівається, що цього разу організаторам та учасникам вдасться повторити, а, може, навіть й перевершити неочікуваний результат минулого року – зібрати суму в майже 2 млн гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:13:17