понеділок, 20 листопада, 2017, 20:25 Політика
Заява Авакова – це результат бурхливих дискусій у фракції, – Леонід Ємець

Робота коаліції, а зокрема двох фракції, далеко не завжди влаштовує депутатів цього об’єднання. А тому часто виникають дискусії, які й призводять до відповідних заяв.

Робота коаліції, а зокрема двох фракції, далеко не завжди влаштовує депутатів цього об’єднання. А тому часто виникають дискусії, які й призводять до відповідних заяв.

Таку думку висловив народний депутат України Леонід Ємець в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, напередодні міністр внутрішніх справ, один із лідерів «Народного фронту» Арсен Аваков заявив, що у його партії вже є готовий проект конституційної реформи, за яким «усувається дуалізм влади».

«Наразі я не можу розповісти про подробиці, оскільки поки що текст проекту не для загального обговорення. Адже Конституція – це дуже серйозний документ, де кожна кома може грати свою роль. Насправді, заява Арсена Авакова – це результат бурхливих внутрішніх дискусій, які сьогодні відбуваються у «Народному фронті», – пояснив Ємець.

Депутат зауважив, що робота коаліції, а зокрема двох фракції, далеко не завжди влаштовує депутатів цих фракцій. А тому часто виникають дискусії.

«Ми не є відірваними від ситуації, яка відбувається в країні, а тому депутати нашої фракції часто ставлять дуже гострі питання. Оскільки ми є частиною коаліції у Верховні Раді, і ті рішення, які приймаються парламентом, не можливі без «Народного фронту», – підкреслив народний депутат.

Також Ємець нагадав, що вони дали необхідну кількість голосів, щоб були проголосовані відкриті виборчі списки у першому читання.

«Якби за виборчі списки проголосувало на одного депутата менше, то законопроект не був би підтриманий. Але я переконаний, що на друге читання ми цей закон доопрацюємо і обов’язково проголосуємо. Відтак, кожному виборцю дуже важливо потім прослідкувати за результатами цього голосування щоб зрозуміти, хто з депутатів прийшов виконувати обіцяне, а хто – відверто брехати», – наголосив Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 20:57:16