понеділок, 20 листопада, 2017, 10:19 Суспільство
Завтра у Києві відкриють виставку, що нагадає про революційні події на Майдані
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Завтра, 21 листопада, о 12.00 на майдані Незалежності у Києві відбудеться відкриття виставки «Майдан: ландшафти пам’яті».

Про це у Facebook повідомляють організатори заходу.

Виставка на Майдані, яка складається із 48 планшетів на величних металевих стендах, нагадає ключові етапи, перебіг, почуття, перемоги і втрати Революції Гідності.

«Хроніка із соцмереж «ФБ-революція», доповнена світлинами, дозволить відновити в пам’яті сприйняття подій на Майдані різними людьми – від дітей до активістів і простих громадян, дозволить відчути у простих особистих історіях із з перших вуст різні емоційні грані й особливості того часу.

Виставка розповість про те, як народна ініціатива переросла у напрямок державної політики та про те, що пам’ять і шана є запорукою розвитку суспільства та незалежності держави. Окремі планшети детально висвітлюють історію і сучасні процеси створення музейно-меморіального комплексу, увага до якого в суспільстві та світі все зростає», – йдеться у повідомленні.

Під час відкриття виступлять міністр культури України Євген Нищук, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 06:48:20