понеділок, 20 листопада, 2017, 14:04 Політика
В Україні Саакашвілі продемонстрував, що команди у нього ніколи не було, – експерт

Можна багато говорити про те, чому у Саакашвілі в Одесі все склалося саме таким чином, але сформувати команду там йому не вдалося.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів політолог Дмитро Левусь.

«Мені здається, що зараз можна говорити про зменшення «накалу» з боку Михеїла Саакашвілі. Це проявляється у його згоді на посаду прем'єр-міністра. Згідно закону, він не може обіймати вищої посади, проте амбіції у екс-президента Грузії доволі високі», – зазначив Дмитро Левусь.

За його словами, те, що Саакашвілі погодився на посаду прем'єра, може означати, що до нього тільки зараз прийшло розуміння того, що насправді не можна прагнути чогось вищого.

«У мене особисто викликає сумніви його заява про те, що буде підібрана команда, будуть надані конкретні розрахунки. Можливо, це станеться, проте за час свого перебування в Україні, пан Саакашвілі продемонстрував, що команди як такої у нього ніколи не було», – заявив політолог.

Він зазначив, що можна багато дискутувати, чому в Одесі все сталося саме так, як сталося, але сформувати команду у Саакашвілі не вийшло.

«У Грузії все вдалося, тому що була команда, а зараз вийшло по-іншому. Можливо, у боротьбі щось народиться, справді прийдуть «нові люди», про яких він говорить. Хоча тут є певні сумніви щодо цього», – каже експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:46:35