понеділок, 20 листопада, 2017, 15:21 Суспільство
У Нью-Йорку презентували фотороботи з передової на сході України
mip.gov.ua
mip.gov.ua

18 листопада 2017 року в Нью-Йорку в Українському музеї відбулася презентація фоторобіт «RAW Україна на передовій», за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики.

«RAW Україна на передовій» присвячена документальній фотохроніці військових дій на Сході України з 2014 року, та демонструє перетворення української армії, суспільства через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу.

Відкриваючи захід, державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко зазначив, що ключова аудиторія даного заходу – це українці, які живуть за кордоном. «Ми звертаємося до кожного з них: «Якщо ви приведете двох-трьох своїх друзів не українців і покажете їм, що таке Україна, що відбувається в Україні, то ми досягнемо свого результату», – сказав Біденко.

Водночас, за його словами, презентація спрямована не тільки на поціновувачів мистецтва, але також на політиків, журналістів та активних представників громадянського суспільства.

Радник міністра з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова додала, що Презентація фоторобіт вже відбулася позаминулого тижня в Парижі, до цього вона пройшла в Берліні. В Нью-Йорку експозиція продовжуватиметься до 30 грудня.

Нагадаємо, проект ініційований Міністерством оборони України та ГО «StratCom», демонструється в Сполучених Штатах за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Посольства України в США.

Як зазначили організатори, експозиція стала платформою для соціально-інформаційної та культурної дипломатії України на міжнародній арені.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 04:04:05