Новини » Політика 20 листопада, 2017, 17:07
У НАЗК зарухались: розпочато повну перевірку декларації Богдана Дубневича
Богдан Дубневич з дружиною. Фото: uainfo.org
Богдан Дубневич з дружиною. Фото: uainfo.org

У п’ятницю 17 листопада у НАЗК прийнято рішення провести повну перевірку декларації народного депутата Богдана Дубневича та ще 10 чиновників нижчого калібру: суддів, директорів, прикордонників, лісників, депутатів обласних та районних рад.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Перевірки зазначених декларацій триватимуть 60 календарних днів та будуть розпочаті наступного дня за днем прийняття рішення. Тобто з 18 листопада.

Також у НАЗК нагадали, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка стосується конкретного суб’єкта декларування та містить фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені. Ця інформація може бути отриманою Національним агентством від фізичних та юридичних осіб, державних органів у листах, зверненнях чи скаргах, з повідомлень засобів масової інформації, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.

Тож, імовірно, рішення НАЗК було прийнято на підставі повідомлення про корупцію, яке надійшло від журналістів ZIK. Стосувалося воно скандального закладу «Панська чарка» (ТОВ «Глинянська Вежа»), яке перебуває у співвласності Тетяни Дубневич, але не було внесено у декларацію її чоловіка народного депутата Богдана Дубневича. Що можна вважати порушенням правил декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Інформація про це була надана у НАЗК ще 24 жовтня. У цьому повідомленні про корупцію йшлося:

«Просимо перевірити е-декларацію Дубневича Богдана Васильовича у звітному 2016 році, зокрема розділ про корпоративні права, так як є достатні підстави вважати, що останнім не внесені (приховані) відомості про частки у підприємствах (статутних капіталах), що належать дружині декларанта Дубневич Тетяні Іванівні.

Зокрема, у ЄДР міститься інформація про те, що засновниками та кінцевими бенефіціарами наступних ТОВ є Дубневич Тетяна Іванівні (дружина декларанта):

  • ТОВ Глинянська Вежа (код ЄДРПО 19322226)
  • ТОВ Джеб (код ЄДРПО 22393661)

 

З огляду на викладені факти, просимо перевірити декларацію Дубневича Богдана Васильовича за 2016 рік».

Хочемо нагадати, що ресторан «Панська чарка» (ТОВ «Глинянська Вежа») став відомим після того, як у середині жовтня у ньому отруїлися люди. У наступні дні кількість постраждалих, які звернулись за допомогою до лікарів після відвідин закладу зросла до 18 осіб. Станом на 20 жовтня кількість отруєних зросла вже до 25 осіб, а перевіряючи органи знайшли у роботі закладу ряд порушень. 25 жовтня стало відомо, що причиною отруєння людей став золотистий стафілокок, який було виявлено у продуктах та у працівників закладу. Нещодавно заклад знову відновив роботу.

Від самого початку ресторан (ТОВ «ГЛИНЯНСЬКА ВЕЖА») пов’язували з дружиною народного депутата Богдана Дубневича Тетяною та партнером сім’ї Дубневичів Тарасом Колодієм. Та виявилось, що цей бізнес не задекларований, так само, як і ТОВ «ДЖЕБ», відомий, як ресторан «Дель Песто» на Костюшка. Також у їхній спільній власності є ресторан «Грушевський» (ТОВ «СІНЕМА ЕНД ДЖАЗ») на пр. Свободи у Львові, який єдиний з трьох ресторанів Тетяни Дубневич внесений у декларацію її чоловіка.

Чекаємо на перевірку з боку НАЗК явного порушення законодавства народним депутатом Богданом Дубневичем та намагаємось отримати коментар від нього.

<nbsp;>
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 16:04 :50