Новини » Світ 20 листопада, 2017, 11:15
У Лондоні міські автобуси переводять на паливо, виготовлене з кавової гущі
Міський автобус Лондона. Фото: Pixabay
Міський автобус Лондона. Фото: Pixabay

Транспортне управління Лондона (TfL), починаючи з понеділка, переведе частину міських автобусів на біодизельне паливо, виготовлене з кавової гущі.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Британська влада все частіше використовують біопаливо, щоб знизити забруднення повітря. Однак вперше Лондон знайде застосування на транспорті кавових відходів, які столиця виробляє в надлишку.

Британський стартап bio-bean, створений підприємцем Артуром Кєєм, переробляє кавову гущу промисловим способом і продає свою продукцію британським компаніям, які використовують її для опалення будівель і як паливо для автомобілів.

За даними bio-bean, лондонці щорічно генерують 200 тис. тонн кавових відходів, при цьому кожна тонна кавових відходів дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу на 6,8 тонни.

Для того, щоб забезпечити паливом один лондонський автобус, жителям і гостям столиці необхідно випивати 2,55 млн чашок на рік.

У bio-bean працює найбільший землевласник Великобританії і один із найбагатших людей країни – герцог Вестмінстерський Хью Річард Луїс Гросвенор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:26 :44