понеділок, 20 листопада, 2017, 0:49 Світ
У Чорне море увійшов ракетний фрегат ВМС Франції Guepratte класу La Fayette

У Чорне море увійшов Guepratte F714 – ракетний фрегат ВМС Франції класу La Fayette.

Про це пишуть стамбульські сайти, що публікують фотографії його проходження через протоку Босфор, – повідомляє strana.ua.

«У неділю, 19 листопада 2017 року, французький фрегат F-714 Guepratte направляється в Чорне море», – наголошується в блозі.

За даними відкритих джерел, Guepratte має водотоннажність 3,2 тис. т і озброєний протикорабельними ракетами Exocet. Корпус корабля виконано із застосуванням технології «стелс».

Зараз корабель керованої ракетної зброї (УРО), що має малу радіолокаційну помітність, йде в північному напрямку вздовж західного узбережжя Чорного моря, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Це вже не перший візит французького бойового корабля в Чорне море. Останній раз він побував там в березні поточного року. В ході перебування французький фрегат відвідав румунський порт Констанца, а також взяв участь в спільних з румунськими кораблями навчаннях. У березні 2015 року він відвідував Одесу.

Після анексії Криму Росією в Чорне море регулярно заходять кораблі ВМС США і інших країн НАТО. Відповідно до Конвенції Монтре 1936 року, військові кораблі нечорноморських держав можуть перебувати в акваторії Чорного моря не більше 21 діб. При цьому загальний тоннаж військових судів нечорноморських держав не повинен перевищувати 30 тис. тонн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:29 :54