понеділок, 20 листопада, 2017, 21:30 Політика
Соломатіна дала пораду, як можна перезавантажити НАЗК

В Україні без проблем можна провести перезавантаження НАЗК. Але для цього має бути бажання влади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) розповіла керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна.

«Я буду залучати Президента, прем’єр-міністра і голову ВР, щоб мене почули. Щоб європейці завтра не прийшли і не сказали, що шановні керівники держави, коли в країні буде порядок і де діваються кошти. Я ні з ким не зводжу рахунки, я просто хочу щоб відбулись зміни», – заявила Соломатіна.

Окрім цього, керівник департаменту фінансового контролю НАЗК сказала, що є шляхи навести лад у НАЗК. Вона вважає, що можна використати методи антикризового втручання, щоб здійснити зміни у керівництві і складі агенства.

«Потрібно ввести туди антикризових людей та на час розслідування тимчасово відсторонити діючих співробітників агентства, щоб ці люди побачили що відбувається. Потім потрібно провести нові конкурси, які відбуваються дуже швидко. Немає проблем, щоб сьогодні перезавантажити НАЗК», – переконана гостя програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:56:50