понеділок, 20 листопада, 2017, 14:41 Політика
Проблема не в створенні антикорупційних органів, а у їх кадровому наповненні, – Власенко

Якщо забезпечити нормальне наповнення судової системи чесними, справедливими і незаангажованими людьми, буде байдуже, чи є у нас окремий антикорупційний суд.

Про це в ефірі аналітичного проекту «ДокаZ» (щонеділі о 15:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Власенко.

«Насправді нам з вами весь час пропонують хибні підходи. Якщо пам'ятаєте, коли створювали НАБУ і НАЗК, я говорив, що варто абстрагуватися від людей у Генеральній прокуратурі. Чи не міг би боротися з корупцією нормальний, чесний і справедливий Генпрокурор?» – запитує Сергій Власенко.

Тобто, він зміг би спокійно вести боротьбу з корупцією і у нього для цього були всі необхідні важелі.

«Коли мені говорять, що нам потрібно створити нові органи, які почнуть ефективно борится з корупцією, я завжди говорив, що ми ж у НАБУ людей брали не з Марсу. Це ті ж самі слідчі з прокуратури, міліції або люди, які займалися іншими юридичними професіями», – зазначив народний депутат.

Ці люди жили в нашій країні, тому, на думку Власенка, ми і не маємо чесного та справедливого антикорупційного органу.

«Ми створили НАБУ, НАЗК, САП, а результату – нуль. Тому проблема не в створені нових органів, а у їхньому якісному наповненні. Якщо ми забезпечили б нормальне наповнення судової системи чесними, справедливими і незаангажованими людьми, то мені як людині, яка трохи розуміється на функціонуванні судової системи, було б байдуже, чи є у нас антикорупційний суд», – переконаний народний обранець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:44:12