понеділок, 20 листопада, 2017, 17:15 Політика
Павло Шаройко не є співробітником української розвідки, – Міноборони
Журналіст Павло Шаройко. Фото: УНІАН
Журналіст Павло Шаройко. Фото: УНІАН

Головне управління розвідки Міноборони заперечило, що затриманий у Білорусі український журналіст Павло Шаройко є чинним співробітником ГУР Міноборони.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ГУР Міноборони.

«20 листопада ц. р. білоруські засоби масової інформації (далі – ЗМІ) розповсюдили заяву офіційного представника Комітету державної безпеки Республіки Білорусь щодо причетності українського журналіста Павла Шаройка до створення агентурної мережі та ведення розвідувальної діяльності на території Республіки Білорусь. Також у вказаній заяві зазначено, що Павло Шаройко зізнався, що є співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України (далі – ГУР МО України).

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України уповноважена заявити, що викладена у зазначеній заяві інформація не відповідає дійсності», – сказано у повідомленні.

У ГУР Міноборони також зазначили: «Павло Шаройко проходив службу у ГУР МО України на посаді начальника прес-служби. У 2009 році він був звільнений з військової служби за станом здоров’я. Після звільнення П. Шаройко працював за раніше набутою спеціальністю – журналістом українських ЗМІ, у тому числі кореспондентом на території Республіки Білорусь».

Як повідомлялося, у КДБ Білорусі заявили, що затримали українського журналіста Павла Шаройка через нібито шпигунство.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 21:30:52